Forside l Nyheder l Information l Rutekort l Tilmelding Startliste 2021                Resultatliste 2019 Kontakt
Bemærk, der kan gå nogle dage fra man har betalt deltagergebyret, til man kommer på startlisten!

 - opdateret d. 12. juni 2021  

Kvinder Startliste By/Land Klub (=Links)
101 Lina Wittus Skagen Freja på toppen
104 Lenette Eltved Aalborg Eltved
111 Anne Stellan Aalborg COACHD aka David Møller
113 Tine Haslund Aalborg  
114 Kari Anne Killerud Ytre Enebakk, Norge
115 Julie Kristine Møller Jensen Aalborg Team Løbetosset
       
Mænd Startliste By/Land Klub (=Links)
1 Martin Thomsen Nørresundby  
2 Christian Riise Skagen Freja på toppen
4 Warny Saurbrey København S  
6 Rasmus Rasmussen Pandrup Klub 100 Marathon Danmark
8 Finn Mikkelsen Brønderslev Brønderslev Løbeklub
9 Mads Hartvigsen Aalborg  
10 Søren Klinsmann Aalborg  
12 Kristian P. Hansen Hjørring  
13 Mikael Skøt Vadum AMOK Aalborg
14 Michael Zimmermann Nielsen Glostrup Klub 100 Marathon Danmark
16 Allan Konoy Aarhus C Team Bjergged
17 Bo Stenvang Støvring  
21 Peter Bugajski Langå Team Mogensen massage
23 Kim Høxbro Skive Klub 100 Marathon / Givskov løb Skive
24 Anders Jespersgaard Gistrup Klub 100 Marathon
28 Henrik Møller Andersen Støvring Hennyboy med gardinerne
29 Michael Nielsen Aarhus C  
30 Morten Kirkebæk Lystrup  
31 Poul Jørgen Lund Nibe  
32 Henrik Bøjer Madsen Aalborg  
35 Pætur Zachariasson Aalborg  
36 Lars Cronwald Kongerslev Kongerslev Løbeklub
37 Lasse Nymann Svenstrup J  
38 Carsten Kjøbeløv Aalborg  
39 Søren Nielsen Aalborg  
40 Bjarne Lund Klarup Lund Motion
41 Bjarke Bay Smidt Århus N  
42 Niels Frederiksen Odder Klub 100 Marathon
43 Niels Hedegaard Bjerre Brovst  
44 Martin Eriksen Aalborg Motion med mere mening
45 Rasmus Nielsen Hjallerup  
46 Jan Brik Hansen Rønde Puls 8410
47 Emil Ladefoged Poulsen Nørresundby  
48 Torben Toft Kristensen Aalborg SV  
51 Brian Mosgaard Johansen Aalborg Sportsmagneter.dk
52 Michael Hove Aalborg  
54 Rene Randrup Rasmussen Aalborg  
55 Andrus Parv Tartu Estland  
58 Henrik Haunstrup Aalborg CFN
60 Jens F. Jensen Aalborg Øst  
61 Mark Linder Frederikshavn  
62 Per Carsten Brølling Aalborg  
64 Per Imer Vestbjerg  
65 Casper Vinding Jepsen Aalborg Honningklubben
66 Mikkel Emil Rasmussen Aalborg  
67 Rasmus Holdt Aalborg  
68 Torben Kjeldgaard Aalborg  
69 Per Madsen Aalborg Metavej7.dk
70 Christian Nørgaard Nielsen Aalborg Metavej7.dk
71 Thomas Elfrom Nguyen Risskov SPÆN
75 Gert Lauritzen Aalborg AMOK Aalborg / Klub 100 Marathon
76 Torben Mark Svenstrup J Team Mark
77 Martin Ellemann Olesen Hvidovre  
79 Lukasz Olchawa Harpelunde  
80 Kaare Bjørn Vad Aalborg SV  
81 Peter Mousten Aalborg Runners Lab
82 Martin Rødbro Larsen Gistrup Runners Lab
83 Jakob Weibrecht Aalborg  
84 Johnny Visholm Hjørring Eventyrsport
85 Thomas Pedersen Hobro Fjordløberne Hobro
86 Claus Søndermølle Hobro Fjordløberne Hobro
87 Bo Langberg Hobro Team Au2Parts Hobro
88 Peter Vestergaard Aalborg SV Backyard Ultra Team
89 Henrik Lisbygd Aalborg  
90 Andreas Høgsted Aalborg  
91 Morten Klingenberg Aalborg Team Løbetosset
92 Bruno Batsberg Aalborg  
93 Jesper Klysner Aalborg  
94 Jens Ole Andersen Hobro  
95 Sten Christensen Vrå Klub 100 Marathon
       
 
Forside l Nyheder l Information l Rutekort l Tilmelding Startliste 2021                Resultatliste 2019 Kontakt