Forside l Nyheder l Information l Rutekort l Tilmelding Startliste 2021                Resultatliste 2019 Kontakt
Bemærk, der kan gå nogle dage fra man har betalt deltagergebyret, til man kommer på startlisten!

 - opdateret d. 09. oktober 2020  

Kvinder Startliste By/Land Klub (=Links)
101 Vibeke Norvin Aalborg SØ Team Vibber/Jan
102 Caroline Holst Andersen Sindal Team Holst
103 Helle Holst Andersen Sindal Team Holst
104 Lenette Eltved Aalborg Eltved
105 Janet Nielsen Aalborg Lund Motion
106 Lisbet Hansen Løkken  
107 Berit Møller Aalborg SØ AMOK Aalborg
108 Louise Vestergaard Aalborg  
109 Anne Birk Løgstør  
110 Louise Mørch Skøt Vadum AMOK Aalborg
       
       
Mænd Startliste By/Land Klub (=Links)
1 Martin Thomsen Nørresundby  
2 Morten Hyllested Vodskov  
3 Søren Haack Åbyhøj Aarhus 1900 Triathlon
4 Warny Saurbrey København S  
5 Michael Rank Aalborg  
6 Rasmus Rasmussen Pandrup Klub 100 Marathon Danmark
7 Jan Nordenbæk Aalborg  
8 Finn Mikkelsen Brønderslev Brønderslev Løbeklub
9 Mads Hartvigsen Aalborg  
10 Søren Klinsmann Aalborg  
11 Henrik Lund Aalborg Lund Motion
12 Kristian P. Hansen Aalborg  
13 Mikael Skøt Vadum AMOK Aalborg
14 Michael Zimmermann Nielsen Glostrup Klub 100 Marathon Danmark
15 Johnny Kjær Jakobsen Aalborg AMOK Aalborg
16 Allan Konoy Aarhus C Team Bjergged
17 Bo Stenvang Støvring  
18 Jesper Bo Bertelsen Aalborg  
19 Finn Sørensen Aalborg  
20 Michael Sandfær Silkeborg SMT Silkeborg
21 Peter Bugajski Langå Team Mogensen massage
22 Kristian Werner Aalborg Klub 100 Marathon Danmark
23 Kim Høxbro Skive Klub 100 Marathon / Givskov løb Skive
24 Anders Jespersgaard Gistrup Klub 100 Marathon
25 Michael Skjødt Huus Terndrup AET Racing
26 Morten Thøgersen Vodskov MALM Runners
27 Michael Lykke Aabybro MALM Runners
28 Henrik Møller Andersen Støvring Hennyboy med gardinerne
29 Michael Nielsen Aarhus C  
30 Morten Kirkebæk Lystrup  
31 Poul Jørgen Lund Nibe  
32 Henrik Bøjer Madsen Aalborg  
33 Mads Nyrup Aalborg 3MBTriathlon
34 Jacob Nyrup Aalborg  
35 Pætur Zachariasson Aalborg  
36 Lars Cronwald Kongerslev Kongerslev Løbeklub
37 Lasse Nymann Svenstrup J  
38 Carsten Kjøbeløv Aalborg  
       
 
Forside l Nyheder l Information l Rutekort l Tilmelding Startliste 2021                Resultatliste 2019 Kontakt